Lady HUNT Eiropas Parlamentā

FACE_Official_dark_green2017.gada, 6.septembrī Eiropas Medību un dabas aizsardzības asociāciju federācija (FACE) Eiropas Parlamentā (Briselē) atklāja izstādi, kuras tēma bija Jaunie mednieki – bioloģiskās daudzveidības nākotne. Ar sešiem plakātiem izstādē piedalījās arī Latvijas dāmu mednieču klubs Lady Hunt, kas darbojas Latvijas Mednieku asociācijas (LATMA) paspārnē. Lady Hunt sagatavotajā materiālā bija uzsvars uz to, ka cieņa pret dabu sākas ar ģimeni.

Izstādes atklāšanā kluba pārstāve Linda Dombrovska norādīja: ja runājam par jaunajiem medniekiem, tad jāskatās mazliet plašāk, ne tikai uz bērniem un jauniešiem. Medībām nav nācijas, profesijas, vecuma vai dzimuma, par mednieku kļūstot pat 70 gadu vecumā, tik un tā šis cilvēks tiks uzskatīts par jauno mednieku.

Lai dabas aizsardzība būtu interesanta, dabai jābūt vērtīgai cilvēku acīs, un medības ir viens no veidiem, kā padarīt dabu vērtīgāku. Ilgtspējīgas medības nodrošina iespēju bioloģiskajai daudzveidībai saglabāties. Bioloģisko daudzveidību apdraud citi faktori – dzīvotņu izzušana, intensīva lauksaimniecība, urbanizācija un citi.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: