Outdoor Riga 2019

Pirmo reizi Latvijas dāmu mednieču klubs Lady HUNT piedalīsies lielajā Aktīvai atpūtai un vaļaspriekam veltītajā Outdoor Riga 2019
izstādē Ķīpsalā. http://www.bt1.lv/outdoor/
No 29. līdz 30.martam iecerēts rīkot vairākus pasākumus:

Šajā izstādē Latvijas dāmu mednieču klubs Lady HUNT sadarbosies ar žurnālu “Medības”, Latvijas Staltbriežu piebaurotāju klubu un Outdoorexperts.lv un piedāvās ļoti plašu un interesantu programmu.

Žurnāla “Medības”  stendā varēs par ļoti izdevīgām cenām iegādāties gan iepriekš iznākušos izdevuma numurus, gan pašu jaunāko marta žurnālu, kura galvenā tēma ir Dzīvnieku uzskaite. Būs pieejami visi specializētie izdevumi: Medību rīki, Ieroči un munīcija, Infrastruktūra, Medību suņi, Naži, Medījuma receptes. Arī šī gada bukazīns MEDNIEKA GADS būs pieejams ikvienam interesentam.

Outdoorexperts.lv aicinās izstādes apmeklētājus uz improvizētām dzīvnieku pievilināšanas mācību stundām, kur tiks demonstrēti Nordik Predator mānekļi plēsējiem un putniem. Varēs iegādāties medību aprīkojumu, tai skaitā lieliskus, meistara darinātus nažus.

Mednieču klubs Lady HUNT ir sarūpējis visplašāko izzinošo programmu medniekiem un visiem citiem izstādes Outdoor 2019 apmeklētājiem.

Trijās dienās ir iecerētas vairākas lekcijas. Lady HUNT kluba dāmas stāstīs par medījamajiem dzīvniekiem un viņu pēdām. Latvijas Mednieku asociācijas priekšsēdētājs Haralds Barviks skaidros medību saimniecības būtību, tās nozīmi un ietekmi uz tautsaimniecību kopumā. Sertificētā CIC trofeju vērtētāja Līga Jansone lasīs lekciju par medījamo dzīvnieku trofeju novērtēšanu.

Visas trīs dienas iecerēts rīkot medību suņu parādi, kur pameklētāji tiks iepazīstināti ar šķirnēm, to izcelsmes vēsturi un pielietojumu medībās. Būs arī paklausības un darba iemaņu paraugdemonstrējumi.

Lady HUNT stenda apmeklētāji varēs apskatīt nelielu trofeju izstādi, piedalīties konkursā un iegūt balvas, kā arī nogaršot medījuma gaļas produktus.

Latvijas Staltbriežu piebaurotāju klubs sestdien, pulksten 12.00 demonstrēs briežu baura – riesta dziesmu uzvedumu. Oskars Treilihs un Anri Ananins svētdienas pēcpusdienā mācīs, kā izmantot dažāda veida mānekļus, lai pievilināt plēsējus un putnus.

Lady HUNT stends atradīsies līdzās lielajai skatuvei, kur arī norisināsies visi minētie priekšnesumi.


PROGRAMMA

PIEKTDIEN, 29.03.

Stendā

Trofeju kamerekspozīcija (visas dienas).

Medījuma gaļas izstrādājumu degustācija.

Uz skatuves

14.00 Lekcija Medījamie dzīvnieki un to pēdas. L. Dombrovska un K.Šterna, mednieču klubs Lady HUNT (atkarībā no apmeklētāju daudzuma).

16.00  Suņu parāde & Paraugdemonstrējumi

SESTDIEN, 30.03.

Stendā

Trofeju kamerekspozīcija (visas dienas).

Medījuma gaļas izstrādājumu degustācija.

Trofeju un kažokādu atpazīšanas konkurss (balvas!)

Uz skatuves

12.00 Briežu baurotāji. Latvijas Briežu piebaurotāju klubs.

13.00 lekcija Medību saimniecības un medību nozīme. (Prezentācija) H. Barviks (LATMA)

14.00 Lekcija Medījamie dzīvnieki un to pēdas. L. Dombrovska un K.Šterna, mednieču klubs Lady HUNT (atkarībā no apmeklētāju daudzuma). Prezentācija.

16.00  Suņu parāde & Paraugdemonstrējumi

SVĒTDIEN, 31.03.

Stendā

Trofeju kamerekspozīcija (visas dienas).

Uz skatuves

12.00 dzīvnieku pievilināšana. Anri Ananins.

13.00 lekcija Medījamo dzīvnieku trofeju novērtēšana. CIC sertificētā eksperte  Līga Jansone.

14.00 Lekcija Medījamie dzīvnieki un to pēdas. L. Dombrovska un K.Šterna, mednieču klubs Lady HUNT (atkarībā no apmeklētāju daudzuma). Prezentācija.

15.00 Dzīvnieku pievilināšana. Oskars Treilihs.

16.00  Suņu parāde & Paraugdemonstrējumi

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: