Lady HUNT mednieku festivālā “Minhauzens”

Mednieku festivāls Minhauzens ir viens no diviem šāda formāta pasākumiem  Baltijā. Arī Igaunijas mednieki ik gadu pulcējas, lai piedalītos dažāda veida sacensībās. Latvijā Minhauzens ik gadu notiek citā vietā un šogad mednieki, viņu ģimenes un atbalstītāji pulcējās Zvejnieklīcī, Sēlijas estrādē.

Mūsu klubs – Lady HUNT, kā Latvijas Mednieku asociācijas biedrs nu jau trešo gadu pēc kārtas arī piedalījās festivālā. Spilgtākā zvaigzne šogad bija mūsu kluba biedrene Evita Šķestere, kura iejutās Minhauzena mīļotās Jakobīnes lomā un vadīja festivālu visas trīs dienas.

Šogad Lady HUNT dāmas piedāvāja apmeklētājiem nu jau tradicionālās radošās darbnīcas ar medību produkcijas izmantošanu, kā arī lekcijas, kuru tēmas šogad bija veltītas līdzpastāvēšanai ar vides aktīvistu organizācijām un medību suņu apmācībai. Vislielāko uzmanību izpelnījās medību suņu apmācības un darba iemaņu paraugdemonstrējumi. Alina Zavodilova, mūsu kluba pasākumu pastāvīga dalībniece un Velsas springerspanielu audzētāja (audzētava “RedSprings”) demonstrēja jauna suņa apmācības pamatus. Andrejs Bakulenko ar zeltainajiem retrīveriem rādīja, kā suns meklē nozaudēto medījumu un pienes to, kā arī nodemonstrēja atšķirīgo attieksmi pret putnu un mežacūkas aportu (kāju), kuru suns ignorēja, jo šāda medījuma meklēšana nav retrīveru pienākumos. Kluba biedrenes ar saviem suņiem rādīja treniņu asinspēdas izlikšanas pamatus, bet ārpus medību nodarbību daļā bija suņu frisbija paraugdemonstrējumi.

Gan radošās darbnīcas, gan lekcijas bija ļoti kupli apmeklētas, taču visvairāk skatītāju novērtēja suņu iemaņu un apmācības pasākumu. Liels paldies meitenēm, kuras veltīja laiku un pūles, lai godam pārstāvētu mūsu klubu lielākajā mednieku pasākumā Latvijā un paldies izcili aktīvajiem apmeklētājiem, par uzmanību un atbalstu mūsu kluba meitenēm!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: