Sadarbības partneri

Medibas_Nr73_VAKS.jpgŽurnāls Medības. 

VIENĪGAIS ŽURNĀLS TIKAI MEDNIEKIEM: Ik mēnesi – par medībām, ieročiem, ekipējumu, likumiem, interesantiem cilvēkiem un mednieku virtuvi. Aktuālas intervijas un padomi medību suņu izvēlē un audzināšanā. Izcilākās trofejas, interesantākās medības ārpus Latvijas, medniekstāsti un mednieksievu receptes.

ABONĒ ŠEIT! 

 

 

outdoor-experts-1399325838

Interneta veikals Outdoorexperts.lv

Interneta veikals outdoorexperts.lv piedāvā preces medniekiem, makšķerniekiem, šaušanas sporta                                                                             entuziastiem un piedzīvojumiem dabā.

 

logoMednieku skola Taurs

Pateicoties mednieku skolas Taurs atbalstam, gandrīz ikviens Lady HUNT kluba pasākums: radošās darbnīcas, informatīvie un izglītojošie pasākumi, kā arī viens no gada  centrālajiem notikumiem – šaušanas sacensības Vanadziņš, kļūst divtik vieglāks un krāšņāks.

 

 

LSPK_ready

Latvijas Staltbriežu piebaurotāju klubs. 

Latvijas Staltbriežu piebaurotāju klubs ir dibināts 2017.gadā un apvieno tos medniekus, kuri aizraujas ar medījamo dzīvnieku piesaukšanu, imitējot to balsi.

Vairāk informācijas šeit! 

 

 

17553936_1747761028848505_6952594417235794767_n (1)Lietuvas sieviešu mednieču klubs

Lietuvas sieviešu mednieču klubs ir dibināts nākamajā gadā pēc Lady HUNT izveides, tātad, 2017.gadā. Aktīvas un darbīgas, Lietuvas mednieces ne tikai medī, bet rīko arī mācību medības, treniņus un izglītojošos seminārus ar dažādiem paraugdemonstrējumiem. Dažas reizes gadā Lietuvas un Latvijas mednieces medī kopā.

 

Image1imagesIgaunijas mednieces

Igaunijā ir divi dāmu mednieču klubi, kas pastāv jau vairākus gadus – vecākais ir dibināts pirms 10 gadiem: jahinaised.ee un eestijahinaised.ee. Igaunietes aktīvi medī savā valstī, viesojas Latvijā un Lietuvā, kā arī ceļo uz citām valstīm.

 

 

 

 

 

 

 

%d bloggers like this: